+31 6 48065460 info@vandeboer.com

*  100 % traceerbaar vlees     *  Gratis thuisbezorgd (binnen de randstad)     *  Geen onnatuurlijke stoffen zoals antibiotica, kleurstoffen of E-nummers


Basispakket rundvlees

66,25

Het Basispakket bevat rosbief, bieflappen, riblap, stooflappen, hamburgers en rundergehakt met een totaal gewicht ca. 5 kg.
Dit is ongeveer voor 34 maaltijden.

SKU: basis-rundvlees Categorie:

Beschrijving

Naam productPortieGewicht /portie*Totaal gewicht*
Bieflap6150900
Rosbief1600600
Riblap1500500
Stoofvlees2400800
Bourguignon1500500
Hamburger4125500
Rundergehakt26001200
Totaalgewicht (gr)5000
Pakketprijs (€)66.25
Prijs per kg (€) 13.25